ZESTAW COMBO 40V XGT DF001G+TD001G+GA005G 2*4.0AH MAKPAC MAKITA DK0125G301
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DK0125G301
Opis
Dane techniczne:
DF001G:
Napięcie zasilania: 40Vmax XGT
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym:
bieg 1: 0 - 650 obr./min
bieg 2: 0 - 2600obr./min
Maks. średnica wiercenia w stali: 20mm
Maks. średnica wiercenia w drewnie: wiertło: 50 mm
sednik: 76 mm
otwornica: 152mm
Maks. moment obr. miękki / twardy: 68 / 140Nm
Zakres mocowania: 1,5 - 13mm
Wymiary (długość całkowita): 181mm
Waga (EPTA): 2,7 - 3,0kg
TD001G:
Napięcie zasilania: 40Vmax XGT
Typ akumulatorów: Li-ion
Częst. udarów na biegu jałowym:
bieg 1: 0 - 1100 /min
bieg 2: 0 - 2600 /min
Śruby standardowe: M5 - M16
Śruby maszynowe: M4 - M8
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M5 - M14
Śruby z gwintem zwykłym: 22 - 125mm
Maks. moment obrotowy: 220Nm
Uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4"
Wymiary (długość całkowita): 120mm
Waga (EPTA): 1,7 - 2,0kg
GA005G:
Prędkość obr. na biegu jałowym: 8500obr./min
Średnica tarczy: 125mm
Średnica otworu tarczy: 22,23mm
Wymiary (długość całkowita): 410mm
DF001G:
Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40Vmax XGT
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Elektroniczna regulacja momentu obrotowego:
- 41 stopni ustawienia momentu obrotowego na biegu 1 (w zakresie 1 - 45 Nm)
- 21 stopni ustawienia momentu obrotowego na biegu 2 (w zakresie 1 - 10 Nm)
Cyfrowy wyświetlacz informujący o wybranym ustawieniu momentu obrotowego
Kompaktowe rozmiary - całkowita długość 181 mm
Szybkomocujący uchwyt wiertarski
Elementy przekładni wykonane z metalu dla zwiększonej żywotności
Kontrola prędkości obrotowej spustem włącznika
2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
TD001G:
Akumulatorowa wkrętarka udarowa do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40Vmax Li-ion
4-stopniowy elektroniczny przełącznik prędkości obrotowej i częstotliwości udarów
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
6 opcji asystenta wkręcania:
- Tryb pracy "T" dla cienkiej blachy - urządzenie zatrzymuje się automatycznie po wykonaniu 3 udarów
Funkcja szybkiej zmiany trybu
Maksymalny moment obrotowy - 220 Nm
Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem
GA005G:
Akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 125 mm do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40Vmax Li-ion
Włącznik ślizgowy
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Nowa, beznarzędziowa osłona tarczy szlifierskiej
Posiada funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 40 V max DF001G
Akumulatorowa wkrętarka udarowa 40 V max TD001G
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm 40 V max GA005G
2 akumulatory BL4040 (40 V max / 4,0 Ah)