ZESTAW COMBO 18V (GBH 180-LI +GDX 180-LI) 2x4,0Ah +TORBA BOSCH B0615990M30
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: B0615990M30
Opis
Dane techniczne GBH 180 LI :
Napięcie akumulatora: 18 V
Energia uderzenia, maks.: 2 J
Liczba suwów przy prędkości nominalnej: 0 - 5100 obr/min
Prędkość nominalna: 0 - 1800 obr/min
Średnica wiercenia w betonie wiertarkami udarowymi: 4 - 20 mm
Maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm
Maks. średnica wiercenia w drewnie: 30 mm
Waga bez baterii: 2,3 kg
Dane techniczne GDX 180 LI:
Napięcie akumulatora: 18 V
Prędkość biegu jałowego: 0-2800 obr/min
Liczba uderzeń: 0-3600 obr/min
Maksymalny moment obrotowy: 180 Nm
Gniazdo sześciokątne: 1/4"
Czwartek: 1/2"
Długość głowy: 170 mm
Wymiary: 171 x 234 mm
Waga: 1,45 kg
Zakres dostawy:
2 x akumulatory GBA 18 V 4,0 Ah
Szybka ładowarka GAL 18V-40 Professional