ZESTAW 18V KC18DEWHZ (DS18DE+WH18DC+G18DBL+DH18DBL) 3x5,0Ah TORBA Hikoki HKC18DEWHZ
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HKC18DEWHZ
Opis
Akumulatorowe narzędzia Hikoki to kompaktowe, poręczne, konstrukcje przeznaczone do ciężkiej pracy.
Zestaw wyposażony jest w nowoczesne akumulatory Li-Ion typu slajdowego BSL1850MA o pojemności 5,0Ah.
Urządzenia współpracują ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi LI-Ion HIKOKI.
Podstawowe dane techniczne:
DS18DE max. moment 70Nm, wiercenie stal/drewno 13/52 mm, waga: 1,9 kg (z akumulatorem)
WH18DC max. moment 210Nm, obroty 0-3400 obr./min, udar 0-4000 udarów/min, uchwyt 1”, waga: 1,5 kg (z akumulatorem)