ZESTAW 18V KC18DE WLZ (WKRĘTARKA DS18DE + KLUCZ WR18DH) 2x4,0Ah HITSYSTEM Hikoki HKC18DEWLZ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HKC18DEWLZ
Opis
Podstawowe dane techniczne:
DS18DE max. moment 70Nm, wiercenie stal/drewno 13/52 mm, waga: 1,9kg (z akumulatorem)
WR18DH max. moment 345Nm, uchwyt 1/2", waga: 2,0kg (z akumulatorem)