ZESTAW 18V 2x2,0Ah KC18DAW ( WKRĘTARKA DS18DA + ZAKRĘTARKA WH18DA) Hikoki HKC18DAWAZ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HKC18DAWAZ
Opis
Zestaw narzędzi akumulatorowych wiertarko - wkrętarka DS18DA oraz udarowa zakrętarka WH18DA.
Urządzenia współpracują ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi LI-Ion HIKOKI.
Podstawowe dane techniczne:
DS18DA max. moment 50Nm, wiercenie stal/drewno/cegła 13/36/13 mm, waga: 1,3kg
WH18DD max. moment 140Nm, uchwyt 1”, waga: 1,3kg