ZAKRĘTARKA UDAROWA 18V WH18DEW4Z 175Nm BL Hikoki HWH18DEW4Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HWH18DEW4Z
Opis
WH18DE to nowoczesna konstrukcja o dużym momencie obrotowym (175 Nm) przeznaczona do wszelkiego rodzaju prac montażowych.
Obudowa o bardzo kompaktowych wymiarach, dł. korpusu to tylko 120 mm, wyposażona jest w perfekcyjnie wyprofilowaną rękojeść wykonaną w technice Soft Touch, elektroniczny włącznik regulujący prędkość obrotową, słupkowy przełącznik (precyzyjna i szybka zmiana kierunku obrotów), elektryczny hamulec oraz oświetlenie miejsca pracy światłem LED.