ZAKRĘTARKA UDAROWA 18V WH18DD W4Z 140Nm BL Hikoki HWH18DDW4Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HWH18DDW4Z
Opis
BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE:
Napięcie akumulatora: 18V
Typ akumulatora: litowo-jonowy
Prędkość obrotowa: 0-3200 obr./min
Częstotliwość udaru: 0-4000 ud./min
Maksymalny moment obrotowy: 140Nm
Typ uchwytu: sześciokątny 1/4"
Śruba: M5-M14
Wkręt maszynowy: 4-8mm
Śruba o wysokiej wytrzymałości: M5-M12
Długość całkowita narzędzia: 134mm