ZAKRĘTARKA UDAR.12V CXT TD110DSAE 110Nm 2x2,0Ah MAKITA MTD110DSAE
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MTD110DSAE
Opis
Technologia CXT - Compact Extreme Technology
Ultra lekka, doskonała do prac w miejscach trudno dostępnych
Wyposażona w mocny silnik o dużej sile dokręcania
Włącznik z płynną regulacją prędkości obrotowej
Świecący w ciemności fluorescencyjny pierścień obudowy
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
TD110DSAE: dostarczana w walizce z 2 akumulatorami i ładowarką
DANE TECHNICZNE:
Prędkość obr. na biegu jałowym: 0-2600 obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym: 0-3500 /min
Max moment obrotowy: 110 Nm
Uchwyt narzędziowy: sześciokątny 1/4 "
Śruby wysokiej wytrzymałości: M5 - M10
Gwint zwykły: 20 - 90
Wkręt do metalu: M4 - M8
Wkręt standardowy: M5 - M12 mm
Wymiary (DxSxW): 153 x 185 x 65mm
Waga: 1,0 kg
Napięcie zasilania: 10,8 V