ZAGŁĘBIARKA 36V 165mm C3606DPAW2Z BL MULTIVOLT HITSYSTEM 66mm Hikoki HC3606DPAW2Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HC3606DPAW2Z
Opis
Zagłębiarka pracuje z tarczą o średnicy 165 mm i umożliwia cięcie z dużą mocą.
Posiada konfigurację „głębokie cięcie” z maksymalną głębokością zagłębiania i cięciem na
głębokości 66 mm pod kątem 90°. Piła model C3606DPA jest również wyposażona w funkcję miękkiego startu zapewniającą płynny rozruch, dokładne, precyzyjne cięcie po zamontowaniu na szynie prowadzącej. Zastosowanie szyny prowadzącej pozwala na wykonywanie czystych, prostych cięć podczas pracy z długimi materiałami.