WYRZYNARKA 800W JCB JCB-JS800-E
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: JCB
Kod produktu: JCB-JS800-E
Opis
DANE TECHNICZNE:
• Zasilanie: 230-240V, 50Hz
• Moc: 800W
• Prędkość bez obciążenia: 500-3000 obr./min
• Długość skoku brzeszczotu: 20mm
• Liczba położeń narzędzia: 4
• Kąty: 0/15/30/45 stopni
• Przyłącze brzeszczotu: typ T
• Wydajność cięcia: 100mm dla drewna, 10mm dla stali