WYRZYNARKA 800W GST 160 BCE LB BOSCH B0601518000
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: B0601518000
Opis
Silnik o mocy 800 W z systemem Constant Electronic oferuje odpowiednie rezerwy mocy, dzięki czemu można wykonywać głębokie cięcia także w najtwardszych materiałach
DANE TECHNICZNE:
Wydajność nominalna: 800 W
Prędkość skokowa bez obciążenia: 800 – 3.000 min-1
Waga: 2,3 kg
Piła, długość skoku 26 mm
Głębokość cięcia w drewnie 160 mm
Głębokość cięcia w aluminium 20 mm
Głębokość cięcia w stali zwykłej 10 mm.