WYRZYNARKA 710W STE 100 METABO MET601100500
Dostępność: duża ilość
Producent: METABO
Kod produktu: MET601100500
Opis
DANE TECHNICZNE:
Moc znamionowa: 710 W
Moc oddawana: 470 W
Głębokość cięcia w drewnie: 100 mm
Głębokość cięcia w metalach nieżelaznych: 25 mm
Głębokość cięcia w blasze stalowej: 10 mm
Zakres nachylenia: od/do - 45 / + 45 st
Stopnie skoków wahadłowych 4
Częstotliwość skoków na biegu jałowym: 1000 - 3100 /min
Skok brzeszczotu: 22 mm