WYRZYNARKA 20V 1x 2,0Ah NAC JS-20-LI-ST-20V
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: JS-20-LI-ST-20V
Opis
Lampka LED
Rękojeść pokryta materiałem antypoślizgowym
DANE TECHNICZNE:
Napięcie akumulatora: 20 V
Iość obrotów: 0 – 2700 obr./min.
Regulacja kąta podcinania: 0 – 45 stopni
System mocujący narzędzie robocze: T
Głębokość cięcia w drewnie: 80 mm
Głębokość cięcia w aluminium: 12 mm
Głębokość cięcia w stali: 5 mm