WYRZYNARKA 18V BDCJS18N BLACK+DECKER BDBDCJS18N-XJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BLACK+DECKER
Kod produktu: BDBDCJS18N-XJ
Opis
Dane techniczne
Zasilanie: akumulatorowe
Moc znamionowa: 18V
Typy akumulatorów: Li-Ion
Regulacja prędkości: tak
Prędkość: 0-2500 obr/min
Działanie wahadła: tak
Głębokość cięcia w drewnie: 55mm
Głębokość cięcia w stali: 8m
Głębokość cięcia w aluminium: 20mm
Długość przesuwu: 19mm