WKRĘTARKA 18V LI-ION 1x2,0Ah 65Nm /TORBA JCB JCB-18BLCD-2XB-E
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: JCB
Kod produktu: JCB-18BLCD-2XB-E
Opis
Opis
DANE TECHNICZNE:
• Zasilanie: akumulator 18V
• Moc: 70W
• Prędkość znamionowa bez obciążenia: 0-500 obr./min i 0-1800 obr./min
• Liczba pozycji sprzęgła przeciążeniowego: 20 + 3 tryby
• Częstotliwość udaru: 0-28800 ud./min
• Maksymalny moment obrotowy: 65Nm
• Uchwyt wiertarski: 2-13mm
• Maksymalna średnica wiercenia: 35mm dla drewna, 13mm dla stali, 10mm kamień/mur
ZESTAW ZAWIERA:
- wiertarko-wkrętarkę (JCB-18BLCD-B-E)
- akumulator Li-ION 2.0Ah
- ładowarkę 2.4A