WKRĘTARKA 18V DS18DFWQZ 2x2,0Ah 53Nm Hikoki HDS18DFWQZ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HDS18DFWQZ
Opis
Dane techniczne Hikoki DS18DFWQZ:
Typ zasilania: Akumulatorowe
Napięcie zasilania: 18V
Moment obrotowy (twarde): 53 Nm
Pojemność akumulatora:2 Ah
Typ akumulatora: Li-Ion
Obroty biegu jałowego: 0-450, 0-1250 1/min
Wiercenie w stali: 13 mm
Wiercenie w drewnie: 38 mm