WKRĘTARKA 12V 38Nm 2x2,5Ah DS12DA WFZ Hikoki HDS12DAWFZ
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HDS12DAWFZ
Opis
DS12DA to wiertarko-wkrętarka akumulatorowa klasy 12 V (10,8 V) posiadająca nowoczesną konstrukcję, niską wagę oraz kompaktowe wymiary. Znakomita poręczność dzięki doskonałemu wyważeniu oraz duży moment obrotowy 38 Nm zapewniają doskonałe parametry pracy podczas wkręcania, wykręcania lub wiercenia.