WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V DV18DCW2Z 140Nm BL HITSYSTEM Hikoki HDV18DCW2Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HDV18DCW2Z
Opis
Nowoczesny silnik bezszczotkowy o zwiększonej efektywności względem tradycyjnych silników szczotkowych co średnio zwiększa czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora o około 50%. Bardzo wysoki moment obrotowy 140 Nm i najwyższa prędkość wiercenia czyni to urządzenie bardzo uniwersalnym narzędziem doskonale współpracującym z wiertłami, otwornicami i koronami wiertarskimi.
Posiada kompaktowe wymiary, długość korpusu to 190 mm.