WIERTARKO-WKRĘTARKA 2*18V/2.0AH, 10MM+109 AKCESORIÓW ZESTAW GRAPHITE 58G022PS15
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: GRAPHITE
Kod produktu: 58G022PS15
Opis
Dane techniczne:
Typ uchwytu wiertarskiego: samozaciskowy
Napięcie akumulatora: 18 V
Pojemność akumulatora: 2 Ah
Ilość biegów: 2 szt
Liczba zakresów momentu obrotowego: 19 (oraz opcja wiercenia)
Maksymalna ilość obrotów na minutę: 1250 rpm
Ilość diod: 1 szt
Typ akumulatora: Li-Ion
Czas ładowania akumulatora: 1h
Napięcie ładowania: 22 V
Ilość akumulatorów w zestawie: 2 szt
Ilość obrotów na minutę: 1250 rpm
Zestaw GRAPHITE Energy+.
Całość została umieszczona w funkcjonalnej i wytrzymałej aluminiowej walizce.
Walizka wyposażona została w wypraski z zaprojektowanym miejscem na każdy element zestawu.
W głównej komorze walizki znajduje się także przestrzeń na dodatkowe akcesoria użytkownika.
Bity, które znajdują się na wyposażeniu wykonane zostały ze stali S2 o wysokiej twardości.
Wiertarko-wkrętarka
2 akumulatory 18V 2,0Ah Li-Ion 58G001
Ładowarka 58G002
Walizka
Bity Pozidriv 25mm: PZ1 x3, PZ2 x5, PZ3 x3
Bity Philips 25mm: PH1 x3, PH2 x5, PH3 x3
Bity Hex 25mm: 1.5, 2, 2.5, 3, 4 x2, 5 x2, 6 x2, 8mm
Bity płaskie 25mm: 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6 x2, 6.5mm
Bity Torx 25mm: T7, T8 T9, T10 x3, T20 x4, T25 x3, T27 x3, T30 x3, T40 x3, T50
Bity Torx z otworem 25mm: TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT40
Nasadki z trzpieniem sześciokątnym: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13mm
Rozwiertak 38mm
Wiertła do drewna sześciokątne: 3, 4, 5, 6, 8mm
Bity Hex 75mm: H4, H6
Bity Pozidriv 75mm: Pz1, PZ2, PZ3
Bity Philips 75mm: PH1, PH2, PH3
Bity Spanner 50mm: 4, 6, 8
Bity Torq 50mm: 6, 8, 10mm
Bity Tri Wing 50mm: 1, 2, 3