WIERTARKO-WKRĘTARKA 20V 2x2,0Ah + AKCESORIA NAC CDB2-40-S-LI-20V
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: CDB2-40-S-LI-20V
Opis
DANIE TECHNICZNE:
napięcie znamionowe: 20 V
pojemność akumulatora: 2.0 Ah
prędkość obrotowa na pierwszym biegu: 0-400/min
prędkość obrotowa na drugim biegu: 0-1500/min
moment obrotowy: 40 Nm
maksymalna średnica uchwytu: 13 mm