WIERTARKA UDR.1-B PRCm-13IEO/900W CELMA ID850WS1
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: CELMA
Kod produktu: ID850WS1
Opis
Cechy produktu:
• Zakres średnic mocowanych wierteł 3 – 13 mm
• Maksymalna średnica wiercenia w stali 10 mm
• Maksymalna częstotliwość udarów 48000 / min
• Długość kabla zasilającego 2 m
• Masa 2,35 kg
Dane techniczne:
• Moc znamionowa 850 W
• Napięcie znamionowe 230 V
• Częstotliwość 50 Hz
• Prędkość obrotowa bez obciążenia 3000/min
• Maks. średnica wiercenia w drewnie 25 mm
• Maks. średnica wiercenia w betonie 13 mm