WIERTARKA UDAROWA 1300W D21570K DEWALT D21570K-QS
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: DEWALT
Kod produktu: D21570K-QS
Opis
Wysokowydajny silnik pozwala na zastosowanie przy wierceniu wiertłami rdzeniowymi o średnicy do 127 mm w cegle i murze.
Sprzęgło elektromechaniczne zwiększa sterowalność i chroni użytkownika.
DANE TECHNICZNE:
Gwint wrzeciona: 1/2" x 20 U.N.F
Moc pobierana: 1300 W
Moc użyteczna: 680 W
Prędkość bez obciążenia: 0-1250 0-3500 obr/min
Maks. śr. wiercenia w betonie: 22 mm
Masa: 3 kg
Maks. średnica wiercenia [Mur]: 127 mm
Średnica kołnierza: 43 mm
Długość robocza: 380 mm
Wysokość: 215 mm