WIERTARKA KOLUMNOWA / STOŁOWA E-1516B/400V PROMA PM25401501
Producent: PROMA
Kod produktu: PM25401501
Opis
Dane techniczne:
Napięcie: 400V
Moc przyłączeniowa: 750W
Głowica-uchwyt: 1 - 16mm
Maksymalna średnica wiercenia: 20mm
Wysięg wrzeciona (X) 195mm
Stożek wrzeciona: II Mk
Posuw wrzeciona: 80mm
Maksymalna odległość wrzeciona od podstawy (H): 600mm
Maksymalna odległość wrzeciona od stołu (h): 350mm
Wymiar podstawy (AxB): 500x285mm
Wymiar stołu (axb): 300x300mm
Średnica kolumny (D): 73mm