WIERTARKA KOLUMNOWA / STOŁOWA E-1516B/230 PROMA PM25231501
Producent: PROMA
Kod produktu: PM25231501
Opis
Dane techniczne:
Napięcie: 230 V
Moc przyłączeniowa: 750 W
Głowica - uchwyt: 1 - 16 mm
Maks. średnica wiercenia: 20 mm
Stożek wrzeciona: Mk II
Wysięg wrzeciona: 195 mm
Posuw wrzeciona: 80 mm
Maks.odl. wrzeciona od stołu: 350 mm
Maks.odl. wrzeciona od podstawy: 600 mm
Wymiar stołu: 300 x 300 mm
Wymiar podstawy: 500 x 285 mm
Średnica kolumny: 73 mm
Ilość stopni regulacji obrot.: 12 st.
Zakres obrotów: 180/250 obr./min.
300/400 obr./min.
480/580 obr./min.
Rozmiar rowka: 16
Całkowita wysokość: 1065 mm