WIERTARKA BEZ UDARU 600W BE 600/13-2 METABO MET600383000
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: METABO
Kod produktu: MET600383000
Opis
Poręczna wiertarka przydatna szczególnie do trudnych zadań związanych z obróbką metalu.
Przekładnia dwubiegowa o dużym zakresie prędkości obrotowej do wykonywania różnych otworów w stali o średnicy do 13 mm.
DANE TECHNICZNE:
Moc znamionowa: 600 W
Moc oddawana: 290 W
Średnica wiercenia w stali: 13 / 8 mm
Fi wiertła do drewna miękkiego: 37 / 27 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 750 / 0 - 2500 /min
Prędkość obrotowa pod obciążeniem: 450 / 1500 /min
Biegi: 2
Maksymalny moment obrotowy: 31 / 9 Nm
Średnica szyjki mocowania: 43 mm
Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim: 1 - 13 mm
Wrzeciono wiertarki z 6-kątem wewnętrznym: 6.35 mm