URZADZENIE ROZRUCHOWE POWERBANK 12000 MAH DEDRA DEDDEPP1200
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: DEDRA
Kod produktu: DEDDEPP1200
Opis
DANE TECHNICZNE:
Pojemność: Li-PO 12000 mAh
Napięcie i prąd wejściowy: 15V 1A, 5V 2A
Napięcie i prąd wyjściowy: szybkie ładowanie, 5V 2,4A, 9V 2,0A, 12V Jump Starter 10A
Prąd ciągły/szczytowy: 200A/500A
Przewody do rozruchu z zabezpieczeniem: TAK
Ochrona przed przeładowaniem: TAK
Ochrona przed rozładowaniem: TAK
Ochrona termiczna: TAK
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją: TAK
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: TAK
Zabezpieczenie przeciążeniowe: TAK
Wymiary urządzenia: 162*85*30 mm