UKOŚNICA KGZ 305 E UN S5702305
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: UN
Kod produktu: S5702305
Opis
#Dane techniczne:
Moc silnika (230 V)2,0 kW
Obroty 4.500 min-1
Średnica tarczy305 mm
Średnica stołu286 mm
Pochył piły°0 / 15 / 22,5 / 30/ 45
Wydajność przy pochyleniu/kącie (wys. x szer.):
przy 0°/0°100 x 340 mm
przy 45°/0° lewo40 x 340 mm
przy 45°/0° prawo40 x 340 mm
przy 0 °/45° lewo100 x240 mm
przy 0 °/60° prawo–
przy 45°/45° prawo40 x 240 mm
przy 45°/60° prawo–
Wymiary835 x 570 x 790 mm
Waga23 kg
@
Pilarka poprzeczna z funkcją posuwu (do 340 mm!)