TARCZA DIAMENTOWA TURBO 300MM EPM E-550-2300
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-550-2300
Opis
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 300 mm
Otwór wewnętrzny: 25,4/ 20,0 mm*