TARCZA DIAMENTOWA TURBO 250MM EPM E-550-2250
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-550-2250
Opis
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 250 mm
Otwór wewnętrzny: 25,4 mm/ 32mm*