TARCZA DIAMENTOWA TURBO 230MM EPM E-550-2230
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-550-2230
Opis
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 230 mm
Otwór wewnętrzny: 22,2 mm