TARCZA DIAMENTOWA TURBO 115MM EPM E-550-2115
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-550-2115
Opis
Dane techniczne:
Średnic tarczy: 115 mm
Otwór wewnętrzny: 22, 2 mm