TARCZA D.TURBO 250mm CLIPPER EXTREME CERAM NORTON N70184625428
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NORTON
Kod produktu: N70184625428
Opis
Zaprojektowana dla małej straty materiału.
Przeznaczona do użycia z elektrycznymi maszynami ręcznymi lub przecinarkami do płytek.
Tarcza przeznaczona do cięcia:
porcelany, ceramiki, marmuru, terakoty, granitu, łupków, kamienia, płytek podłogowych i ściennych.
Cięcie na mokro lub sucho.
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 250 mm
Szerokość cięcia: 1,4 mm
Średnica otworu: 25,4 mm
Wysokość segmentu: 10 mm