SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 90MM 450MM EPM E-314-1450
Producent: EPM
Kod produktu: E-314-1450
Producent: EPM
Kod producenta: 6098
EAN: 5908235757339
Rozmiar [mm] : 450 x 90
SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 90MM 450MM
Część robocza wykonana z kwasodpornej stali nierdzewnej o grubości 0.4 mm