SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 90MM 150MM EPM E-314-1150
Producent: EPM
Kod produktu: E-314-1150
Producent: EPM
Kod producenta: 6099
EAN: 5908235753881
Rozmiar [mm] : 150 x 90
SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 90MM 150MM
Część robocza wykonana z kwasodpornej stali nierdzewnej o grubości 0.4 mm