SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 50MM 550MM EPM E-314-0550
Producent: EPM
Kod produktu: E-314-0550
Producent: EPM
Kod producenta: 6092
EAN: 5908235754109
Rozmiar [mm] : 550 x 50
SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 50MM 550MM
Część robocza wykonana z kwasodpornej stali nierdzewnej o grubości 0.5 mm