SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 50MM 350MM EPM E-314-0350
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-314-0350
Opis
Dane techniczne
Producent: EPM
Kod producenta: 6090
EAN: 5908235754086
Rozmiar [mm] : 350 x 50
SZPACHLA FASADOWA NIERDZEWNA 2K 50MM 350MM
Część robocza wykonana z kwasodpornej stali nierdzewnej o grubości 0.5 mm