SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA AKU 18V 2*5.0AH LI-LON MAKPAC MAKITA DBO180RTJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DBO180RTJ
Opis
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 7000 / 9500 / 11000 obr./min
Prędkość oscylacyjna: 14000 / 19000 / 22000 /min
Wielkość mimośrodu: 2,8 mm
Talerz szlifierski: 123 mm
Papier szlifierski: 125 mm
Wymiary (długość całkowita): 175 mm
Waga z akumulatorem (EPTA): 1,7 kg
Elektroniczny (3-stopniowy) wybór prędkości oscylacyjnej pokrętłem nastawczym
Efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy
Łatwa wymiana papieru szlifierskiego dzięki mocowaniu na rzep
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)