SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA 18V 125mm 2x5,0Ah LI-ION WALIZKA MAKPAC DBO180RTJ MAKITA MDBO180RTJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDBO180RTJ
Opis
3-stopniowy, elektroniczny wybór prędkości oscylacyjnej pokrętłem nastawczym
Efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy
Łatwa wymiana papieru szlifierskiego dzięki mocowaniu na rzep
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką
Napięcie zasilania 18 V
Prędkość obr. na biegu jałowym 7000 / 9500 / 11000 obr./min
Prędkość oscylacyjna 14000 / 19000 / 22000 /min
Wielkość mimośrodu 2,8 mm
Talerz szlifierski 123 mm
Papier szlifierski 125 mm
Wymiary: 175 x 175 x 93 mm