SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA 150mm 350W SXE 150-5.0 METABO MET615050700
Producent: METABO
Kod produktu: MET615050700
Opis
Amplituda oscylacji o wartości 5 mm zapewnia maksymalną wydajność usuwania materiału i wysoką jakość obróbki powierzchni
Elektroniczna preselekcja odpowiedniego zakresu prędkości obrotowej
DANE TECHNICZNE:
Średnica talerza podporowego 150 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym 4000 - 10000 /min
Moc znamionowa 350 W
Prędkość obrotowa pod obciążeniem 10000 /min
Amplituda oscylacji 5 mm