SZLIFIERKA KĄTOWA 230mm/2800W GWS 30-230 B BOSCH B06018G1000
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: B06018G1000
Opis
DANE TECHNICZNE
Moc nominalna 2 800 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia* 6.500 min-1
O tarcz 230 mm
Gwint wrzeciona szlifierki M14
Rękojeść główna Rękojeść typu rat-tail
O gumowego talerza szlifierskiego 230 mm
O szczotki garnkowej 100 mm