SZLIFIERKA KĄTOWA 230mm 2350W JCB JCB-AG230-P-E
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: JCB
Kod produktu: JCB-AG230-P-E
DANE TECHNICZNE:
• Zasilanie sieciowe: 220-240V, 50Hz
• Moc: 2350W
• Prędkość bez obciążenia: 6500obr./min
• Średnica tarczy szlifierskiej: 230mm