SZLIFIERKA KĄT.230mm 2400W BETA BE1956-230-2400W
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BETA
Kod produktu: BE1956-230-2400W
Opis
Szlifierka kątowa na tarcze O 230 mm
Idealna do przecinania, szlifowania i opiłowywania
Mocny silnik (2400 W)
Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść dla większej wygody i bezpieczeństwa
Cechy charakterystyczne
• Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem
• Funkcja płynnego rozruchu "soft-start" ograniczająca duży początkowy prąd rozruchowy
• Uchwyt boczny antywibracyjny przekładany na lewą lub prawą stronę
• Przykręcana osłona tarczy
• Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy
• Włącznik naciskowy z przyciskiem odblokowującym
• Klucz serwisowy w zestawie
Dane techniczne:
• Moc pobierana: 2400 W
• Napięcie: 220-240 V / 50 Hz
• Średnica tarczy (nie występuje w zestawie): 230 mm