SZLIFIERKA KĄT.125mm 1400W Z REGULACJĄ OBROTÓW BETA BE1956-125-1400W
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BETA
Kod produktu: BE1956-125-1400W
Opis
Szlifierka kątowa na tarcze O 125 mm
Idealna do cięcia, szlifowania i obróbki zgrubnej
Mocny silnik (1400 W), regulacja obrotów
Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść dla większej wygody i bezpieczeństwa
Obniżona głowica pozwala na pracę w ograniczonej przestrzeni
Cechy charakterystyczne
• Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem
• Uchwyt boczny antywibracyjny przekładany na lewą lub prawą stronę
• Beznarzędziowo przestawiana osłona tarczy
• Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy
• Włącznik przesuwny z blokadą
• Klucz serwisowy w zestawie
Dane techniczne:
• Moc pobierana: 1400 W
• Napięcie: 220-240 V / 50 Hz