SZCZYPCE NASTAWNE 250mm DO OPASEK Z TASMY SPRĘŻYNOWEJ KNIPEX KX8551250A
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: KNIPEX
Kod produktu: KX8551250A
Opis
Uniwersalne, obrotowe szczęki wymienne gwarantują pewny chwyt opasek w każdej pozycji
Regulacja Quick-Set: nastawienie odbywa się poprzez dosunięcie bezpośrednio do chwytanego przedmiotu
Przeznaczone do opasek standardowych, opasek w wersji zwężonej, opasek drucianych i pierścieni z taśmy sprężynowej o rozmiarze nominalnym do 70 mm
Maksymalny rozstaw szczęk do 80 mm, zakres ustawiania ponad 40 mm
Stal elektryczna chromowo-wanadowa, kuta, hartowana olejowo
DANE TECHNICZNE:
Szczypce : stal fosforanowana, szara
Rękojeści :z antypoślizgowego tworzywa sztucznego
Zakres pracy max. 70 mm
Pozycje regulacji 25
Długość 250 mm