SZCZYPCE DO SYFONÓW I ZŁĄCZY 250mm KNIPEX KX8113250
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: KNIPEX
Kod produktu: KX8113250
Opis
Cechy:
Wykonanie: Rękojeści PCV, Powlekane, Główka chromowana
Długość mm: 250
Do syfonów, połączeń rurowych i złączy o średnicy do 80 mm
Precyzyjna regulacja umożliwiająca optymalne dopasowanie do różnych rozmiarów opasek zaciskowych
Solidna konstrukcja o dużej wytrzymałości
Do wtyczek i złączy z gwintem (np. złączy okrągłych typu Cannon)
Do demontażu podatnych na uszkodzenia węży przyłączeniowych
Złącze wsuwkowe z 25 pozycjami regulacji
Ergonomicznie ukształtowane ramiona
Stal elektryczna chromowo-wanadowa, kuta, hartowana olejowo
Model:
Wymienne szczęki z tworzywa sztucznego do powierzchni narażonych na łatwe uszkodzenie, do O 75 mm