STRUG 18V DKP180Z MAKITA MDKP180Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDKP180Z
Opis
Idealny do załamywania krawędzi i strugania powierzchni
Do obróbki drewna miękkiego można stosować także noże ze stali szybkotnącej
Ergonomiczna rękojeść pokryta powłoką antypoślizgową
Sztywna aluminiowa odlewana ciśnieniowo pokrywa przekładni
Gałka do precyzyjnego ustawiania głębokości strugania co 0,1 mm (regulacja z ogranicznikami typu "klik"
Stopka zabezpieczająca obrabiany materiał przed zarysowaniem
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
DKP180Z - dostarczany bez akumulatorów i ładowarki
Kompatybilny z akumulatorem BL1840 (18 V/ 4,0 Ah)
DANE TECHNICZNE:
Prędkość obr. na biegu jałowym: 14000 obr./min
Szerokość strugania: 82 mm
Grubość wióra regul. bezstopniowo: 0-2 mm
Głębokość wręgu: 9 mm
Wymiary (DxSxW): 333 x 157 x 160 mm
Waga: 3,4 kg
Napięcie zasilania: 18 V