STRUG 18V DKP180RTJ 2x5,0Ah MAKITA MDKP180RTJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDKP180RTJ
Opis
Idealny do załamywania krawędzi i strugania powierzchni
Do obróbki drewna miękkiego można stosować także noże ze stali szybkotnącej
Sztywna aluminiowa, odlewana ciśnieniowo pokrywa przekładni
Gałka do precyzyjnego ustawiania głębokości strugania co 0,1 mm (regulacja z ogranicznikami typu "klik")
Stopka zabezpieczająca obrabiany materiał przed zarysowaniem
Dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-Ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 14000 obr./min
Szerokość strugania: 82 mm
Głębokość wręgu: 9 mm
Grubość wióra regulowana bezstopniowo: 0 - 2 mm
Wymiary (długość całkowita): 333 mm