STÓŁ DO PILARKI MLT 100 WST03 MAKITA JM27000300
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: JM27000300
Opis
Dane techniczne:
Wymiary po złożeniu:
Długość: 1080 mm
Szerokość: 550 mm
Wysokość: 270 mm
Wymiary po rozłożeniu:
Długość: 1000 mm
Szerokość: 550 mm
Wysokość: 550 mm
Waga stołu: 27 kg
Łatwy w montażu stół przeznaczony do pilarki stołowej Makita MLT100
Wysokość stołu regulowana za pomocą korby w zakresie 270 - 500 mm