SPRĘŻARKA OLEJOWA 24L 1,5kW 8 BAR NAC OLC-24-15-K-OW
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: OLC-24-15-K-OW
Opis
Parametry techniczne:
moc znamionowa: 2 KM/1500W
napięcie zasilania: 220-240V, 50 Hz
prędkość obrotowa: 2 750 obr./min
pojemność zbiornika: 24 litry
typ kompresora: olejowy
maksymalne ciśnienie robocze: 8 bar
wydajność teoretyczna: 200 l/min
wydajność efektywna: 157 l/min
rozmiar szybkozłączek: 1/4”
rozmiar złączki przykręcanej do zbiornika: 1/4”
waga: 22,5 kg
wymiary w kartonie: 600 mm x 240 mm x 580 mm