PRZECINARKA NORTON PRZECINARKA JUMBO 651 6.75.3 400V 5,5kW (7,5HP) NORTON N70184614005
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: NORTON
Kod produktu: N70184614005
Opis
NORTON JUMBO 651 6.75.3 to solidna przecinarka stolikowa do wyrobów murarskich i kamienia. Znakomicie sprawdza się do pracy na budowie. Silnik elektryczny o mocy 5,5 kW zapewnia płynną i bezproblemową pracę urządzenia. Solidna pompa wodna oraz zamknięty system zraszania wydłuża żywotność narzędzi diamentowych. Przecinarka wyposażona jest w cztery koła transportowe które ułatwiają manewrowanie maszyną w miejscu pracy.
Cechy:
Wytrzymała rama z 4 kółkami
2 kółka z blokadami
Przenośnik wózkowy z 4 rolkami położenia
Łatwy dostęp do tarczy
Łatwy dostęp do pompy wodnej
Korzyści:
Łatwe poruszanie się na budowie
Zabezpiecza maszynę podczas cięcia
Doskonała dokładność cięcia
Oszczędność czasu na zmianę narzędzia
Dane techniczne:
Źródło mocy/Typ silnika: Elektryczny
Źródło napięcia: 400 V 3~
Moc: 5,5 kW (7,5 Hp)
Bezpiecznik / Transformator / Generator: 32 A / 14 kVA
Max tarcza x otwór: 650 x 25,4 mm